Shitet shtepia

Shitet nga: Enis peci 08 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shtepia gjendet ne rrugen e kovaqeve (bislim trepqa) shtepia posedon: kati i 1. Sallon me kuzhine
Kati i 2. Dy dhoma gjumi, ni ballkon dhe nje banjo.
Per me shume kontakto ne 049/106 308
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim