Shitet shtepia

Shitet nga: Adnani 15 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne Shipol te Mitrovices, rruga Enver Hadri. Shtepia ka 80m dhe ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Shtepia ka 3 arri truall. Shtepia posedon dokumentacion te rregullt. Per me shume informata ju lutemi na kontaktoni ne telefon nga ora 13 deri 17. Ju faleminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim