Shitet urgjent Shtepia ne Mitrovice/Lagjia Bair

Shitet nga: Besarta 23 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Mitrovicë
Shtepia gjendet ne Mitrovice ne lagjen Bair, rruga Hamze Jashari Nr.09,saktesisht tek kolonite afer market Dafi dhe trafos. Ka 2 hymje me obor, garazhden dhe ballkon. Ne katin e pare ka sallonin me kuzhine dhe WC kurse ne katin e dyte Ka 2 dhoma gjumi dhe shpajz.

Shtepija eshte e mobiluar, dhe I ka te gjitha dokumentet ne rregull.

Shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim