Shitet

Shitet nga: Shaban 01 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 216 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shes shtepin ne qender te qytetit
Shtepia posedon dy lokale aferiste katin e banimit dhe nenkulmi i gatshem per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim