Shpija ne Mitrovice

Shitet nga: Rrahim Qitaku 11 Qer 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Rr.Deshmoret e Kombit afer QTA-s
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shtepia ne shitje afer rruges kryesore ne shipol te mitrovices shtepia posedon 9 dhoma edhe 2 banjo shtepia osht ne dimenzione 12 x12 dhe ka 27 ari tok qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim