Shtëpi në Tavnik

Shitet nga: Dhurim Kelmendi 04 Krr 03:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet shtëpia në lagjen Tavnik, afër ish-ambulantës Sami Beqiri. Shtëpia ka troll në të cilin ka hapësirë që të ndërtohen dy shtëpi. Është dykatëshe, në katin e parë ka 2 dhoma dhe banjo. Në katin e dytë ka 4 dhoma dhe banjo. Shtëpia ka izolim të mirë dhe gjendet në një lagje të qetë dhe shumë të përshtatshme për familjarë. Nëse jeni të interesuar për t'a blerë apo për ta marrë me qira, na kontaktoni në numrat: 049359107, 044749015, +38649587142(viber). Presim oferta serioze pasiqë çmimi është i volitshëm. Bëjmë ndërrim me troll apo banesë në Prishtinë.
Fotot e shtëpisë i gjeni në linkun e mëposhtëm:

www.dropbox.com/sh/3bs4mlcx64mr3nh/AADY1Ufk4QXSwoQUCm2fqUvRa?dl=0Të injorohen(tags):

Xl iphone 4 4s 5 5s samsung. S2 s3 s4 s5 note note 1 note2 note 3 lg g2 nexus 4 nexus 5 htc one x o e one m7 m8 nokia banes prishtin mitrovic shtepi kompjuter golf bmw audi mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim