Shtëpi në lagjen e Shipolit Mitrovicë

Shitet nga: Bekim Osmani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shiten Shtëpit ne lagjen Shipolit Mitrovicë me objektet përcjellse: 2 Garazhda 1 objekt
përcjells për vendosjen e druve si dhe përgaditjen e ushqimit gjatë Verës , njëra shtëpi
është 140 metera katror dhe është 2 kate përbëhet prej kuzhinës me sallon si dhe 4 dhoma
gjumi dhe 2 banjo me një shpajz,3 ballkona dhe 2 koridora
Ndërsa tjetra shtëpi perbehet prej 100 metrave katror , banjo,shpajz,ballkon,koridor,3 dhoma
gjumi si dhe kuzhina me sallon,ndërsa oborri është 5 ari truall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim