Shtëpia në Mitrovicë

Shitet nga: Liridon Salihu 19 Sht 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: RR. Sami Gashi Mitrovicë
Sipërfaqe: 182 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet Shtëpia me Cmim te volitshem. Shtepia ka 5 ari truall, si dhe lokalin prej 48 m2, gjindet ne rrugen kryesore, rrugen Sami Gashi. Për me shumë informata kontaktoni ne nr +38649540635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim