Shtepi

Shitet nga: sevdaim 03 Dhj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: mundesi
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shtepija ka model amerikan si dhe truall 23ari me qmim te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim