Shtepi 250m2 ne Mitrovice ,Shitet,ipet me qirra,..

Shitet nga: Latif Voca 25 Qer 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë


Shtepia permban 1 sallon te madh me kuzhin ,2 dhoma gjumi ,parabanjo ,banjo dhe oborr, shtepia gjendet ne qender te qytetit mbrapa shtepis mallrave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim