Shtepi 3 katshe ne Mitrovice

Shitet nga: nardi 17 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga ulqin
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Mitrovicë
shtepia ndodhet ne zhabar,shtepia ka 3 ari tok,shtepia esht 3 kat,2 kat banim,1 kat podrum,shtepia ka 3 dhoma 2 banjo dhe 3 ballkana bej ndrrim dhe me banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim