Shtepi 3katshe

Shitet nga: shtepi 05 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shes shtepin 3katshe-240m2 ne Bajr te Mitrovices ,shtepi e re , me nje gjresi 17.5ari oborr me mundesi zgjerimi +5 ari me qmim te veqant . shtepia eshte 3 kateshe ne vete permban 5 dhoma gjumi , 1 dhome dite me kuzhin , 3 banjo , dhe garzh . çmimi i shtepis 85000€ dhe mundesia e zgjerimit 5ari 45000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim