Shtepi Konfore per Banim ne Mitrovice

Shitet nga: Fetah 31 Krr 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia me 3 ari e cila gjendet ne lagjen e re zhabar - Mitrovice. Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2011 dhe nuk ka banuar askush. Shtepia posedon dy kate dhe mundesi banimi edhe ne katin e trete, ne katin e pare eshte salloni se bashku me kuzhine dhe prapa kuzhines nje shpajz gjithashtu nje banjo, koridori dhe nje ballkon. Kati i pare ka dy hyrje njera nga hyrja kryesore dhe tjetra nga kuzhina dalja ne verande.
Kati i dyte ka tri dhoma gjumi, dy ballkona, banjo dhe koridori.Kati i trete komplet plloq masive dhe me shkalle levizese prej koridorit te katit te dyte. Ne oborr ka veranden per pushim e shtruar ne pllaka dhe pjesa e perpara gjithashtu e shtruar ne pllaka ku eshte vendparkingu per veture . Ka bunarin privat i cili ka 8 metra uje te pishem dhe sistemin e vendosur ku mundesh me perdor ujin e bunarit ne tere shtepin , nese don mundesh me perdor edhe ujin e ujesjellsit. Ka sistemin e kanalizimit dhe ujembledhje komplet oborrin. Oborri eshte i rrethuar komplet dhe eshte ne bari, ka te mbjellura edhe peme te ndryshme.
Shtepia eshte e mobiluar komplet.
Per informata tjera na kontaktoni.

Viber +38649900365
Telefon +37744347470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim