Shtepi dhe 5 ari tok ne lagjen Bajr

Shitet nga: Visar Halili 29 Krr 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
shiten 2 shtepia me nje tok 5 ari. Shtepiat jane ne gjendje te mir dhe te banueshme, gjinden ne lagjen e Bajrit te Mitrovices, nje lagje e mir per familje dhe fmi tvogel. per me shume informata ju lutem na kontaktoni.Mundshem te bejm ndrrim me banes ne Mitrovic.

Telefon: 0046707589636 (Suedi)
049-342509 (Kosovë)

Ju pershendes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim