Shtepi me me trul

Shitet nga: sefer 13 Shk 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bair
Sipërfaqe: 4,80 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepija te kasarnet e bajrit rruga qe shkon per sfinjar jon afer 5 arit tok dhe shtepija ka uj dhe rrym

Qmimi 15 mi ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim