Shtepi me ofert speciale

Shitet nga: Shtepia 13 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shitet urgjent shtepia me 3 ari e cila gjendet ne lagjen e re Zhabar te mulliri - Mitrovice.
Shtepia posedon:Sallonin me kuzhine , shpajze , 2 banjo , 3 dhoma te fjetjes , 2 ballkona , garazhe , kuzhine verore.
Kati pare:
1.Sallonin me kuzhine Madhesia (8.5 x 4m)
2.Shpajzin Madhesia (3.30 x 1.20m)
3.Toalet(WC)
Kati i dyte:
1.Dhoma e fjetjes Madhesia (4 x 4m)
2.Dhoma e fjetjes Madhesia (4 x 4m)
3.Dhoma e fjetjes Madhesia (3 x 3m)
4,Banjo
5.Ballkon,
Kati i trete komplet plloq masive dhe me shkalle levizese prej koridorit , kulmi i shtepise eshte nderruar komplet dhe i izoluar
Oborri posedon Garazhen,dhe kuzhinen verore tecilat nuk perdoruar asnjeher.
Ka bunarin privat i cili ka uje te pishem dhe sistemin e vendosur ku munde ta perdorni ujin e bunarit ne tere shtepin,
Me nje fjale shtepia eshte shume e pershtatshme per familjar dhe vendi eshte shume i qete per jetes.
Bej edhe ndrrim me banes ne qender te Mitrovices, banesa me qene minimum 75 metra katror,ai qe eshte i interesuar me bo ndrrim duhet me shtu pare.
Per info. me te hollesishme na kontaktoni:
+37744618385 - Viber
+38649582214 - Viber
+38649350223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim