Shtepi me qera ne lagjen e Boshnjakeve - Mitrovi..

Shitet nga: xxxxxx 17 Jan 02:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Leshoj shtepine me qera ne lagjen e Boshnjakve ne Mitrovice. Shtepia eshte shume e pershtatshme per student, nje apo dy persona (40 m2). Ka oborr dhe pamje te buker. Mund te vizitohet ne cdo kohe. Rryma, uji dhe berllogu nuk paguhen. Te interesuarit mund te na kontaktojn ne nr. tel. viber 049-366-228 apo viber 044-663-937.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim