Shtepi në Mitrovice

Shitet nga: Agron 11 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne Zhabar te Mitrovices1 katshe 100m2 4 dhoma kuzhina banjo nitmal metra katror 9 ari trual me 2 hymje dhe garazhen , po ashtu shpija ka klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim