Shtepi në Mitrovice

Shitet nga: Agron 21 Pri 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne Zhabar te Mitrovices1 katshe 100m2 4 dhoma kuzhina banjo nitmal metra katror 9 ari trual me 2 hymje dhe garazhen , po ashtu shpija ka klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim