Shtepi ne Mitrovicë

Shitet nga: privat 18 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes shtepin ne qender te mitrovices shtepia gjendet te dyqanet e argjentarve te ish kafja e zhilividve shtepia esht tre katshe kati i par: sallon kuzhin ni dhom pune dhe wc kati i dyt tre dhoma gjumi dhe banjo e cila esht e pausur me kad xhakuzi dhe kati i tret sallon i madh i dekuruar me knauf dhe drita shtepia esht gjithashtu e oaisur me nxemje qendrore nxemjet jan me rrym por gjithashtu mund ti shfrytzoni edhe me naft shtepia shitet komplet e mobilune shtepia nuk ka obor por esht vend ideal oer familje dhe gjithashtu per femij esht vend i sigurt ku mund te luajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim