Shtepi ne Mitrovice

Shitet nga: XXXXXX 12 Maj 05:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
shes shtepin si dhe beje ndrrim me banes,- me 20 ari truall shtepia posedon 4 dhoma dy banjo shtepia gjendet ne frasher te madh per me shum informata thirr ne 044596112 ose ne nr tjeter 049596112 dokumentacijoni ne rregulle mund te perkthehet .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim