Shtepi ne Mitrovice

Shitet nga: ahmet 06 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shtepia posedon 5 dhoma ,eshte dy kateshe, me 140m2 ,e izoluar me stiropor dhe fasad nga jasht gjithashtu e rrregulluar edhe mbrenda per me shum info ne tel.049 114-517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim