Shtepi ne Mitrovice

Shitet nga: ibra 16 Gsh 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shiten dy Shtepi ne nje oborr. sikur se shihen ne foto Ballkonat me pamja kah qyteti i Mitrovices dhe Stadiumi Adem Jashari per me shum informata telefononi ne Nr.+33 7 60 50 14 12
Ju Faliminderit per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim