Shtepi ne Mitrovice

Shitet nga: sami 25 Dhj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Shupkovc
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shes shtepin me 69 ari tok
shesi dhe troje damas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim