Shtepi ne Mitrovice

Shitet nga: jkp 25 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shtepia esht ne shitje dhe esht shum e bukur edhe ne pamje te jashtme dhe te mrendshme por gjithashtu edhe per banim me krejt elemetet qka i perket shpis prej brendeve ma te reja ne qdo aspekt.Shtepija esht ne 1ari e marume dhe ka oborr 3ari gjithsej 4ari,shtepija gjendet ne qender te mitrovices.Shtepia ka dy kate,ne katin e par esht tarasa dy dhoma salloni me kuzhin bashk dhe ka koridor te madh dhe banjo te mir,ne katin e dyt ka 2 ballkone dhe ka nje sallon me kuzhin bahsk 2 dhoma koridor dhe banjo shum te mir.Presim klient serioz ne nr e telefonit : 049 824 047.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim