Shtepi ne Mitrovice 115 m2

Shitet nga: Bedri 26 Qer 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shtepia eshte nje kateshe, ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, koridor i madh, banjo, shpajz dhe ballkon.

Truall jane 6 ari e 23 m2.

Shtepia gjendet ne rrugen Esat Ymeri, afer shkolles Migjeni, ne Iliride.

Per me shume informata, kontaktoni ne numrin 045 410 372.

Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim