Shtepi ne Mitrovice ne Zhabar rruga e Ulqint

Shitet nga: Besnik Dani 09 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shtepia eshte ne Mitrovice rruga e Ulqinit Zhabar.Eshte 2 kateshe posedon dukumentacion te rregullt .Shtepia ka 3 dhoma gjumi sallon,kuxzhine dhe ka tre ari.Te interesuarit lajmrohen ne numrat e telefonit +38649333338 +37744447477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim