Shtepi ne Mitrovice

Shitet nga: Berat 11 Maj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne lagjen 2 korriku, rruga Rifat Dedia nr.27 Mitrovice
Shtepia ka 60m, 30m bodrum dhe 2 ari oborr.
Ka nje pamje panoramike te qytetit te Mitrovices siq shihet edhe ne foto.
Per cdo gje na kontaktoni ne nr te tel 044 618 373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim