Shtepi ne qender te Mitrovices

Shitet nga: privat 11 Pri 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
She's shtepin ne qender te mitrovices shtepia gjendet te dyqanet e argjentarve te tregu I vjeter apo ma saktsisht te ish kafja e zhilivodve
Shtepia esht tre katshe
Kati I par:-) 1dhom pune wc dhe salloni dhe kuzhina
Kati I dyt:-) tre dhoma gjumi banjo e cila esht e paisur me kad xhakuzi per dy persona
Dhe kati I tret:-) sallon I madh I dekoruar gjithandej me drita dhe knauf
Shtepia esht me nxemje qendrore gjithandej nxemjet jan me rrym por gjithashtu mund te shfrytzohen edhe me naft
Shtepia shitet e mobilune komplet esht e mobilune ne stil modern shtepia nuk posedon oborr
Por esht vend ideal per familje dhe per femij
Per mashum info kontaktoni ne numrat 044 175 040 dhe 049-400-310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim