Shtepi ne qender te Mitrovices

Shitet nga: Albert 08 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Mitrovicë
Sipërfaqe: 00000 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepija me lokal ne qender te mitrovices . Lokali ka bodrum kati i pare kati i dyt lokal ndersa banimi ka bodrum kati tret : salloni banjo ballkon kuzhina .kati 4 ka 3 dhoma xhumi banjo shpajz shtepija eshte me nxemje qendrore si dhe e klimatizuar .Shtepija me lokal eshte me plan urbanistik me plan te komunes me leje te perhershme dmth shtepija eshte 5 kat
049863113
+38649863113 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim