Shtepi ne rr.F.Dragaj

Shitet nga: Blerim 08 Krr 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne lagjen e doktoreve. Lagje e njohur si me e qeta ne qytet. E ndertuar ne 504m2 oborr. Per me shume mund te me kontaktoni edhe permes viber dhe whatsApp ne +38649164294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim