Shtepi ne shitje ne Mitrovicë me 6.5 ari truall

Shitet nga: Suad Vidishiqi 20 Mar 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shtepia ka 6.5 ari truall dhe gjendet ne rrugen *Fahri Aliu* afer shk. f. *Abdullah Shabani*
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim