Shtepi ose banesa me qmjme te volitshme

Shitet nga: Sevdaim 05 Dhj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Mundesi
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shtepija ka model amerikan banesa te mdhoja dhe te vogla te interesuarit mu te na kontaktoni edhe ne viber edhe ne nr 049330694 qmimet me marrveshtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim