Shtepi per Banim me 21 Ari Truall ne Mitrovice

Shitet nga: Blerim Rrudhani 03 Gsh 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Ali Pashe Tepelena nr,44
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia me 21 ari Truall ne Bair Te Mitrovices
shtepia esht 2 katshe e Rregulluar dhe e gatshme
per banim ,

Per gjdo informat na kontaktoni ; 049 496 235 -Sami,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim