Shtepi prej 140m2ne Mitrovice

Shitet nga: ahmet 20 Pri 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shitet shtepia ne mitrovice ,dy kateshe me 140 m2 ,posedon 5 dhoma , e izoluar nga jasht me stiropor dhe fasad per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit.... :D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim