Shtepi prej 150m2 ne Mitrovice

Shitet nga: ___€€€£___ 01 Tet 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Trepqe
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
shes shtepin dy katshe 150m2
shtepija xhindet ne trepqe
ka rreth 50 ari tok
kati i par
sallon dy dhoma xhumi koridor banjo taras 6metra
kati i dyt
sallon dy dhoma xhumi koridor banjo ballkon 7 metra
shtepija ne dy katet posedon mrena dhe jasht fasad dyr dritare te bukra osht krejt laminat osht ndertim i ri
nese je intersuar te mbaj kafsh jon te xhitha kushtet
shtalla 15 me 5
ahri 5me 4 plemja siper 5me 7
ka ujsjells +bunar + meramje te lir rrym ka 24 or pa nderpre Me dokumentacion te rregull perkthimi mrena dite
049 524 784
044 857 602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim