Shtepi prej 182m2 ne Mitrovicë

Shitet nga: Liridon 20 Pri 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shitet shtepia ne rrugen Sami Gashi ne Mitrovice ,, shtepia ka 182m2 ka 5 ari truall si dhe lokalin perball shtepis . per me shum info. kontaktoni ne numrin e telefonit 049 540-635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim