Shtepi prej 200m2 ne Mitrovic

Shitet nga: Afrimi 12 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shitet shtepia ne rrugen e ulqinit me saksisht shtepia gjendet te ish feka laminat ose te shitorja e tanishme albi-plast shtepia esht 3 katshe ka dy podruma kati i mesum dy dhoma gjumi si dhe dhom e dites se bashku me kuzhin me ni siperfaqe 8 me 4 metra dhe banjo ndersa kati i tret posedon te njajten siperfaqe kuzhin dhom dite dhe dy dhoma gjumi si dhe banjo shtepia ka hymje te veqant ne te dy katet si dhe esht e pershtatshme per dy familje gjithashtu shtepia posedon 10 ari tok placi ka dalje ne rrugen kryesore ne rrugen e ulqinit si dhe ka nji rrug dytesore ne plac mund te ndertohet edhe nji shtepi tjeter banimi si dhe nji objekt afarist me nji siperfaqe afer 250 metra katror dhe banim siper toka esht e pershtatshme edhe per ndertim banese.qmimi esht shum qmim i peshtatshum e i lir e sesh per arsye se nuk po e shfrytzoj se jetoj ne perendime nuk jam duke e shfrytzue fare toka esht ne emrin tim personal e regjistrueme ne komun pres blers serioz mund te kontaktoni permes viberit +358443356202 ose permes postes elektronike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim