Shtepi prej 200m2 ne Mitrovice

Shitet nga: Ramadan Fejzullahu 06 Krr 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shtepia rregullume per banim. Shtrume me laminat dhe keramik. toka e ka 54 ari. me garazh edhe stall te madhe. bunari dhe rezervari per uje esht present. Rrethi i mir ( kujshi te mir). Esht ambienti natyrore edhe afer qyteti. Jasht numri te permendur mundeni me thirr ket numer: 049469396. Gjindet ne periferi te Mitrovices ne Shupkofc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim