Shtepi prej 200m2 ne Mitrovice

Shitet nga: Kadrush Jashari 14 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shtepia gjindet perballe Stadiumit Olimpik Adem Jashari ne Mitrovice .Ka siperfaqe prej 200 m2 : sallon , kuzhine , 4 dhoma gjumi ,banjo te sapo renovuar ,oborr te rregulluar dhe parking per makine .Kushtet sipas marreveshjes.Numrat e telefonit per te na kontaktuar jane : +381 28 534 306 / +386 49 495 856
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim