Shtepi prej 216m2 ne Mitrovicë

Shitet nga: shaban 25 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes shtepin Ne qender te qytetit perball raiffeizen bankes shtepia posedon dy lokale afariste. Katin e banimit me dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo ballkon dhe nen kulmin gatshem per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim