Shtepi prej 240m2 ne Mitrovice

Shitet nga: Zhabari 17 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga Ulqini
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shitet Shtëpia në lagjen e re Zhabar Mitrovicë .. si dhe beje ndrrim me banesa
Shtepia posedon siperfaqe prej 240 m2 dhe me 3 ari truallÇmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim