Shtepi prej 250m2 ne Mitrovice

Shitet nga: Besim 26 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Shipol
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shes shtepine me siperfaqe110 m2+140 oborr+garazh shtepia gjindet ne periferi te mitrovices Shipol 10m larg rruges kryesore
gjithseej hapsira e shtepis + oborrit eshte 250m2
cmimi per m2 320 euro i negocjushem +38649463670 dhe +38649172616 ,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim