Shtepi tri katëshe E kompletuar

Shitet nga: Arian 17 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Mitrovicë
Shtepi tre katshe e kompletuar Dhe e punuar shum mir Meremetim izolim stiropor 10 cm E rrethuar shum mir 5 ari tok me gjith shtepi me dokumenta dhe leje ndertimi
Kati i par ka hymje nga para edhe nga mbrapa kati i dyt dhe i treti kan hymje nga mbrapa. Secili kat me i ndar nga tjetri per tri familje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim