Shtepi

Shitet nga: bashkim 19 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepi afer stacionit te autobusave
Shtepia ka 2dhoma 1sallon 1banjo 1koridor dhe shpajz
ka 3ari tok
Kontakto :049365946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim