Shtepi

Shitet nga: Bashkim 12 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shtet shtepia te stacioni i autobusave shtepia ka 2 dhoma nje sallon me kuzhin te perbashket 1banjo 1 shpajz dhe koridorin shtepia ka 3ari bej ndrrim edhe me banes kontaktoni ne nr 049107626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim