Shtepi

Shitet nga: Keni 23 Krr 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Shtepin ne zhabarit Rruga Sylejman Kalludra (Mitrovic) te trafo e par
shtepija ka nje sallon me kuzhin te perbashket
2 dhoma te gjumit, 1 bahjo, 1shpajz dhe koridorin.
Shtepija ka 4 ari dhe kah mumdsi per ndertim.
Bejm ndrrim me Banes ne Kati 2 ose 3
Kontaktoni ne nr.00491791268963 ose Viber prej ores 16.00
049 129 193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim