Shtepia - "Lagjia e re'' ne Zhabar (Mitrovice)

Shitet nga: Shtepia 27 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shtepia gjendet ne "Lagjen e re'' ne Zhabar (Mitrovice). Shtepia eshte 2 kateshe ka nje banjo nje toalet 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin. Shtepia gjendet ne 3.5 ari truall Ka dokumentacion te rregullt. Bej ndrrim me banes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim