Shtepia - dykatshe - Rr Nebih Dragaj 86 Lagja ..

Shitet nga: milazim 25 Qer 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shtepia dykatshe me dy Hurje,gjindet ne Rrugen" Nebih Dragaj" 86 ne Mitrovice - 5 minuta nga Qendra e qytetit, 4 ari truall, pllaci eshte i rrethuar me pishe dhe oborr te rregulluar, garazha , kuzhine vere dhe depo per gjesende,
Per me teper te intresuarit mund te kontaktojn qdo dite nga ora 16.00 tel.044330676 ose 049250599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim