Shtepia me 12 ari truall

Shitet nga: muharrem 23 Gsh 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shes shtepin me 12 ari truall ne vaganic te mitrovices,rruga ali pash tepelen.Shtepia eshte dy kateshe e banuar dhe me mobilje.Hymje prej dy rrugve krysore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim